Kontakt

ZERO-PIĘĆ. Fundacja na rzecz zdrowia psychicznego małych dzieci

Ul. Prusa 14/7
61-819 Poznań
e-mail: kontakt@fundacja05.pl

KRS: 0000303195
NIP: 9721179198
Regon: 300828155
Konto bankowe: Getin Noble Bank SA
Nr konta: 20156000132354132970000003

 

Zespół:

dr Magdalena Stawicka
psycholog, członek zarządu Fundacji, koordynuje pracę Centrum ZERO-PIĘĆ, Poznań
tel. 664 497 582, e-mail: m.stawicka@fundacja05.pl

Magdalena Polaszewska-Nicke
psycholog, prezes zarządu Fundacji, Pracownia ZERO-PIĘĆ, Warszawa
tel. 696 026 046, e-mail: m.polaszewska.nicke@fundacja05.pl

Beata Granops
psycholog, socjolog, Centrum ZERO-PIĘĆ, Poznań
tel. 501 034 850, e-mail: b.granops@fundacja05.pl

Adam Stepnowski-Said
psycholog, Centrum ZERO-PIĘĆ, Poznań
tel. 793 305 007, e-mail: a.stepnowski.said@fundacja05.pl

Magdalena Tritt
koordynatorka projektów Fundacji
e-mail: m.tritt@fundacja05.pl

 

FUNDACJA ZERO-PIĘĆ