Dla rodzica

Nasza Fundacja powstała z myślą o małych dzieciach borykających się z trudnościami emocjonalnymi i rozwojowymi, wymagającymi wsparcia terapeutycznego, ale także o ich rodzicach poszukujących odpowiedzi na trudne pytania i pomocy w opiece nad swymi pociechami. Od momentu powstania Fundacji nasza oferta pomocy ewoluuje w oparciu o potrzeby zgłaszających się do nas rodzin, obejmując zarówno konsultacje indywidualne/rodzinne, terapię, warsztaty dla rodziców, grupy terapeutyczne dla dzieci i publikacje. Naszą pomoc każdorazowo staramy się dostosować do potrzeb dzieci i rodziców zwracających się do nas, szanując problemy danej rodziny i jej możliwości. W naszych działaniach staramy się zachęcać rodziców do poszukiwania porady i wsparcia w przypadku wszelkich wątpliwości i trudności w opiece nad dzieckiem – noworodkiem, niemowlęciem, czy starszym maluchem. Dzięki działaniom profilaktycznym i wczesnej interwencji udaje się bowiem przeciwdziałać pogłębianu się i utrwalaniu trudności, które mogą zakłócać rozwój dziecka.